Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ZÁVODY 2021
  3. ČERVENÝ HRÁDEK-JARO 2021

ZRUŠENO-PŘESUNUTO NA PODZIM

TĚŽBA NA HRÁDKU - JARO 2021

48 hodin na Mlýnském rybníku

Obecní rybník v Červeném Hrádku má rozlohu cca 3,5ha.Není to klasický soukromák,ale obecní revír s omezeným počtem ročních povolenek  a velmi dobrým zarybňovacím plánem.Hlavní osádku tvoří kapr(+50cm) a amur.Nechybí ani trofejní ryby +15kg,jelikož  jsou stanoveny horní míry ulovených ryb.Např. horní míra kapra je 60cm!!!!!!!

 

Začátek závodu v 12:00 v pátek 9.4.2021  a konec závodu v 12:00 v neděli 11.4.2021.

  

Tým
Tým jsou 2 až 3 rybáři, kteří se po registraci do závodů již nemění. 3. člen týmu se může účastnit aktivně lovu jako pomocník. Počet týmů je omezen na 14.

Startovné
Startovné je stanoveno na 7000 Kč/tým.

Přihlášení do závodů


Přihlášky přijímáme na carpsecret.carp@gmail.com

                             nebo na tel-775 963 991

Tým je zaregistrován po uhrazení zálohy 50% startovného. Startovní listina bude postupně zveřejňována na stránkách https://www.carpsecret.sk/ v sekci  - ZÁVODY 2021.  Pořadatel si vyhrazuje právo, v případě nezaplnění startovní listiny, procentuálně snížit výhry dle obsazenosti nebo celý závod zrušit. V případě zrušení závodu bude zaplacené startovné vráceno v plné výši.

Registrace a losování
Registrace týmů proběhne v pátek 9.4.2021  v 8:00hod u  Mlýnského  rybníka. V 09.00 hodin proběhne zahájení a následně pak losování. Losování probíhá ve dvou kolech. V prvním kole si tým vylosuje pořadové číslo pro losování v druhém kole. V druhém kole si tým vylosuje místo v sektoru, ve kterém bude lovit. Tým, který se nedostaví k prezenci včas, bude losovat po skončení losování.

Bodování
Bodovanou rybou je kapr a amur s váhou od 3kil, přičemž rozhoduje součet bodovaných ryb.  V případě rovnosti vah rozhoduje o pořadí těžší ryba, popřípadě 2. nebo 3.

Přesun na místa a příprava lovného místa
Soutěžící se mohou do vylosovaného sektoru přesunout hned po ukončení losování a pokynů od pořadatele. Zde mohou závodníci začít s přípravou rybářského náčiní. Do začátku závodu nesmí být zahájen lov, to znamená, že nástrahy musí být mimo vodu rybníka.

Vnadění před a během závodu
V 11.30hod. mohou začít soutěžící s vnaděním. Vnadění  je povoleno pouze ze břehu, z místa lovného sektoru. Před zahájením závodu lze k vnadění použít kobru, lopatku, raketu, prak, ruku. V průběhu závodu lze k vnadění  použít pouze PVA materiálu, kobru, lopatku, prak, ruku (raketa je zakázaná). Ke krmení lze použít pouze boilie a pelety, mikropelety, granule. Stejně tak i při samotném lovu. Veškeré další návnady a nástrahy (krmítkové směsi, methodmixy, partikly, atd.) jsou zakázány a nesmí být uloženy ani v lovném sektoru.

Lovný sektor
Každý tým si vylosuje jedno místo v daném sektoru. Hranice sektoru bude vyznačena v terénu.  Jakékoliv změny hranic sektoru a manipulace s označením sektoru v průběhu závodu nebudou tolerovány. Do sektoru má přístup pouze soutěžní družstvo a sousední tým z důvodu vážení úlovku. Dalším osobám je vstup povolen pouze s vědomím týmu, tým je zodpovědný za přítomnost ne však za pouhý průchod cizích osob ve svém sektoru.

Lov
 Celé závody probíhají v duchu „Chyť a pusť“. Lov na položenou.Feeder zakázán.

Povolená technika lovu
Každý tým loví na maximálně 4 pruty s koncovou udicí bez krmítek a jedním jednoháčkem bez protihrotu. Montáž musí být provedena tak, aby v případě utržení udice došlo k uvolnění použité zátěže – průběžná montáž. Jako nástrahu lze použít pouze bolie a pelety. Sousední tým má právo kdykoliv zkontrolovat použitou nástrahu, návnadu a montáž, tým je povinen umožnit na žádost sousedního týmu kontrolu připraveného krmení. Lov probíhá pouze na odhoz a ze břehu.

Povolené a povinné technické prostředky k lovu
Povinné vybavení: Každý tým musí být vybaven vhodným podběrákem (min. 80 cm rameno podběráku), vaničkou pod ryby a dezinfekcí k ošetření ryb.

Pohyb a chování v průběhu závodu
V případě zjištění porušení pravidel závodu může být dán protest jakýmkoliv týmem.
Každý z účastníků závodu, včetně jejich doprovodu, je povinen chovat se ohleduplně k přírodě, je přísně zakázáno jakkoliv poškozovat pobřežní porosty, rozdělávat oheň (nadzemní gril nebo ohniště povoleno). Po ukončení závodu je každý povinen provést úklid lovného sektoru. V průběhu závodu je zakázána jízda automobilem kolem rybníka, soutěžící odstaví vozidla na označených parkovištích. Z důvodu bezpečnosti za nepříznivých povětrnostních podmínek může provozovatel revíru na omezenou dobu závod přerušit. Při porušení společenských pravidel před, v průběhu a po skončení závodu může být člen nebo celý tým bez náhrady  vyloučen ze závodu. Výsledky vyloučeného týmu se anulují, v případě vyloučení týmu po ukončení závodu propadá případná výhra ve prospěch majitele revíru. Všichni přítomní se zúčastňují na vlastní nebezpečí. Případná vzniklá škoda nebude účastníkům závodu pořadatelem hrazena a pořadatel za ni nenese žádnou odpovědnost. Účastníci, kteří způsobí škodu před, v průběhu, nebo po ukončení závodu jsou povinni tuto škodu nahradit.

Vyhodnocení
Po ukončení závodu bude v cca 13:00hod. zveřejněna listina s výsledky  závodů. V cca 13:15hod. proběhne vyhlášení výsledků, předání cen.

 

Ceny
1 . místo – 2x pohár + 21 000kč

2. místo – 2x pohár + 15 000kč

3. místo – 2x pohár + 8 000kč

 

Vítěz sektoru  A ( lovné místo 1- 7) -  2x pohár, 4500 v cenách

Vítěz sektoru  B ( lovné místo 8-14) -  2x pohár, 4500 v cenách

-    do vítěze sektoru se nepočítají týmy umístěné na 1. až 3. místě celkového hodnocení

  1. místo – 4 000 v cenách (nepočítají se vítězové sektoru)
  2. místo – 3 000 v cenách(nepočítají se vítězové sektoru)
  3. místo – 2 000 v cenách (nepočítají se vítězové sektoru)

 

Nejtěžší ryba závodu – pohár, 3 000kč
 

Závěrečná ustanovení
Pořadatel si vymiňuje právo v případě důležité potřeby upravit pravidla. Všichni startující souhlasí s těmito pravidly a pořizováním fotek a videí pořadatelem k reklamním a propagačním účelům což potvrdili uhrazením startovného. Porušení pravidel může vést k vyloučení jednotlivce nebo týmu ze závodu bez náhrady.

1.CT Colmic-Dvořák,Konopásek

2.CT Víkendový rybáři-Košíček,Zelený

3.CT Malešovice-Dobrovolný,Holický-3500

4.CT HSC-Hudec,Sýkora,Cahlík

5.CT Jetfish-Crhák,Crhák-3500

6.CT KTM-Vacek,Neužil,Kvapil-3500 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu

 

 

Kde nás najdete

Novoveská 157/4

Ivančice-letkovice

66491

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz