Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)


Naše firma se zabývá výrobou a následným prodejem nástrah a návnad pro ryby. Po několika letech úspešného prodeje našich výrobků v ČR jsme se rozhodli obohatiť i Slovenský trh o nové výrobky. Všechny výrobky nabízené na těchto stránkách si vyrábíme sami, takže se nejedná o žádnou čínu. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Už nemusíte chodit do preplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.


Nakupovat u nás je zábava!


V případě, že máte nějaké otázky, nebo potřebujete poradit, obráťte se na nás prostředníctvím emailu carpsecret.carp@gmail.com nebo porad.na.cestach@seznam.cz.

Jsme Vám k dispozici téměř nepřetržitě.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

 

 

Obchodní podmínky

 

Úvodní ustanovení

Pro internetový obchod www.carpsecret.cz platí nasledující Všeobecné obchodní podmínky. Internetový obchod provozuje:

Carpsecret s.r.o Novoveská 157/4 Ivančice - Letkovice 66491

IČO: 06677614

DIČ: cz 06677614

Kontakt:  tel : +420608869509 nebo 775963991

e.mail :   carpsecret.carp@gmail.cz nebo porad.na.cestach@seznam.cz

Tyto Všeobecné obchodní podmínky upřesňují jednotlivá práva a zároveň i povinnosti prodávajícího i kupujícího. Zavazují prodávajícího při prodeji zboží a kupujícího při koupi zboží prostřednictvím objednávky zboží některým ze způsobů uvedených v těchto Všeobecných podmínkách, při dodání, převzetí objednaného zboží a platbě za objednané zboží.

Zbožím se rozumí všechny produkty uvedené v nabídce internetového obchodu www.carpsecret.cz.

Zadáním objednávky vyjadřuje kupující souhlas s těmito obchodními podmínkami, a to, že se s těmito podmínkami řádně obeznámil a že údaje uvedené v objednávce jsou pravdivé a úplné.

 

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod www.carpsecret.cz respektuje soukromí každého jednotlivce. Na základě toho zachází s osobními údaji jeho zákazníků v souladu se všemi zákonnými nařízeními, týkajícími se ochrany osobních údajů. Údaje využívá na vyřízení objednávek, neposkytuje je třetím osobám, či institucím (s výjimkou přepravců).

  1. Způsob objednávání

Objednávkou se rozumí objednání si zboží kupujícím u prodávajícího prostřednictvím internetového obchodu www.carpsecret.cz. Objednávka je návrhem na uzavření smlouvy předložené objednavatelem (kupujícím), která se potvrzením ze strany prodávajícího stává kupní smlouvou – pro obě smluvní strany závaznou.

Kupující si může zboží objednat online na naší stránce www.carpsecret.cz, telefonicky na tel. č.: +420775963991 nebo +420608869509, e-mailem na naši e-mailovou adresu carpsecret.carp@gmail.com,  v kterém však kupující musí uvést přesný název jím zvoleného zboží, počet objednávaných kusů, kontaktní údaje kupujícího, a to: přesnou adresu, telefonní číslo a email.

  1. Povinnosti a práva  prodávajícího

Prodávající se zavazuje, že:

- dodá kupujícímu druh a množství zboží, které uvedl ve svojí objednávce, a to v takové kupní ceně a za platebních podmínek, které platí v den odeslání objednávky,

- zboží vhodně zabalí, aby se předešlo případnému poškození po dobu přepravy.

Prodávající nenese zodpovědnost za:

- opožděné dodání zboží zaviněné poštou, resp. přepravní společností, či opožděné dodání zboží způsobené nesprávně zadanou adresou přijímatele,

- poškození zásilky zaviněné poštou, resp. přepravní společností,

- nedodání zboží, ke kterému došlo vinou výrobce (dodavatele) v důsledku jakéhokoliv omezení (případně zrušení) distribučních práv, nebo jiných nepředvídatelných překážek.

  1. Povinnosti a práva kupujícího

Povinností kupujícího je:

- objednané zboží převzít,

- zkontrolovat neporušenost obalů - v případě poškození (např.: deformace obalu) doporučujeme zásilku nepřebírat a bezodkladně nás se vzniknutou situací obeznámit,

- zaplatit za zboží stanovenou cenu v plné výši a ve smyslu platebních podmínek platných v den odeslání objednávky,

- zkontrolovat zboží a přesnost faktury - pokud kupující zjistí nějaké chyby, je jeho povinností informovat nás telefonicky, nebo e-mailem nejpozději do 3 dnů od převzatí zboží.

- v případě, že si kupující zboží jím objednané nepřevezme, vyhrazuje si prodávajíci právo na uplatnění svého nároku na náhradu vzniknuté škody.

- Kupující jako soukromá osoba (nepodnikatel) má v souladu se zákonem možnost odstoupit od smlouvy do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodnete, kontaktujte prodávajícího a zašlete mu písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, datumu nákupu a čísla účtu, či přesné adresy pro finanční vyrovnání. Zakoupené zboží zašlete spolu s dokladem o koupi zpět na naši adresu. Při vrácení zasílejte prosím zboží nepoškozené, včetně dokumentace, příslušenství apod. Zboží neposílejte zpět formou dobírky, ale jen jako balík. Prodávající se zavazuje vrátit kupujícímu částku zaplacenou za příslušné zboží ve lhůtě 15 kalendářních dní ode dne přijetí vráceného zboží.

- Kupující prohlašuje, že souhlasí ve smyslu ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochraně osobních údajů ve znění nejnovějších předpisů, aby prodávající zpracoval a uschovával jeho osobní údaje, zejména ty, které jsou uvedené výše a / nebo které jsou potřebné při činnosti prodávajícího a zpracovávat je ve všech svých informačních systémech. Objednavatel uděluje prodávajícímu tento souhlas na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním osobních údajů může objednatel odvolat kdykoliv písemnou formou (e-mail, listová zásilka).

 

 

  1. Dodací lhůty, způsob dodání a poštovné

Prodávající vyřizuje objednávky předběžně, v pořadí, v jakém přicházejí. Dodávky objednaného zboží budou realizované v co nejkratším čase, nejpozději do 5 pracovních dní po přijetí objednávky. O vyřízení a zaslání objednávky informujem prodávající kupujícího telefonicky, nebo emailem.

Pokud objednané zboží naní na skladě, zavazuje se prodávající bezodkladně informovat kupujícího emailom, nebo telefonicky na případnou změnu dodací lhůty. Kupující bude mít v tomto případě možnost svoji objednávku stornovat, nebo změnit.

Predávající zajišťje dodání zboží:

  • Společností Geis CZ s.r.o. (kurýrem) - na dobírku
  • Ceny poštovného a dobírky viz hlavní menu (poštovné)

Objednané zboží expedujeme do 48 hodin, objednávané zboží zasíláme na adresu udanou kupujícím v objednávce.

Při objednávkach zboží nad 2000,-Kč poštovné neúčtujeme.

 

  1. Ceny zboží a platba

Ceny uvedené v internetovém obchodě www.carpsecret.cz jsou platné v čase objednávání zboží a závazné pro prodávajícího i kupujícího. Cena za objednané zboží je uvedená s DPH. 

Objednavatel uskutečňuje platbu za objednané zboží:

PLATBA PŘI DODÁVCE NA DOBÍRKU: Při tomto způsobu platby hradí zákazník zboží při převzetí kurýrovi.

Platba PŘEVODEM z účtu a ZÁLOHOVÁ platba  zatím u nás není možné.

Převzetí na prodejně pouze po tel domluvě.

  1. Zrušení objednávky

Storno objednávky může kupující, bez udání důvodu a bez souhlasu prodávajícího, uskutečnit nejpozději do 23 hodiny a 59 minuty daného dne, kdy danou objednávku zaslal. Kupující zasílá storno svojí objednávky v tomto čase na náš e-mail carpsecret.carp@gmail.com

  1. Záruční doba

Záruční doba na prodávané zboží, pokud není určené jinak, je 24 měsíců.

Závěrečné ustanovení

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu těchto Všeobecných obchodních podmínek. Povinnost písemného oznámení změny v těchto Všeobecných obchodních podmínkách je splněná umístěním na internetové stránce www.carpsecret.cz.

 

 

Kde nás najdete

Novoveská 157/4

Ivančice-letkovice

66491

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz