Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

CARP CUP C.S.ZDECHOVICE -podzim 2022

CARP CUP C.S. ZDECHOVICE-PODZIM 2022

68 hodin na Pilském rybníce, https://www.rybolov-zdechovice.cz/uvodni-stranka.htm

Přihlášky přijímáme na emailu-porad.na.cestach@seznam.cz

                             nebo na tel-608 869 509

Důležité:

Registrace týmů od 12:00 ve čtvrtek 20.10.2022 

Začátek závodu v 16:00 ve čtvrtek 20.10.2022 

Konec závodu v 12:00 v neděli 23.10.2022

Nástrahy a návnady:pelety,boilie,mikropelety

Háčky bez protihrotu

Back leady(zadní olova-povinné počas celého závodu váha min 30gr)

Absolutní zákaz sakování

Na lovné místo zajede POUZE 1 auto a to tam zůstane po celou dobu závodu.

Do PVA materialů povoleno maximálně půlky boilie a pelet(drcení zakázano).

Návštěvy hlásí tým hlavnímu rozhodčímu nebo správci areálu.

Na ostrov se smí pouze při zajetí ryby za jeho hranu.(jinak se nesmí,ani návštěva)

  

Tým
Tým jsou 2 až 3 rybáři, kteří se po registraci do závodů již nemění. 3. člen týmu se může účastnit aktivně lovu jako pomocník. Počet týmů je omezen na 22.

Startovné
Startovné je stanoveno na 9 000 Kč/tým. V případě vylosování místa s chatkou, je možné její využití. K dispozici je 11 chatek.(chatky u čísla 5 a 17 jsou pro rozhodčí)  Každý z účastníků si může objednat stravu. Cena stravy je 630Kč/osoba, v ceně je: snídaně – 3x, oběd 2x, večeře – 2x. Stravu je nutné objednat při placení startovného.

Přihlášení do závodů

Tým je zaregistrován po uhrazení zálohy 50% startovného. Startovní listina bude postupně zveřejňována na stránkách https://www.carpsecret.cz/ v sekci  - ZÁVODY 2022 a také na mrk.cz.  Pořadatel si vyhrazuje právo, v případě nezaplnění startovní listiny, procentuálně snížit výhry dle obsazenosti nebo celý závod zrušit. V případě zrušení závodu bude zaplacené startovné vráceno v plné výši.

Registrace a losování
Registrace týmů proběhne ve čtvrtek 20.10.2022  ve 12:00hod u  Pilského rybníka. Po zaregistrování všech týmů proběhne losování. Losování probíhá ve dvou kolech. V prvním kole si tým vylosuje pořadové číslo pro losování v druhém kole. V druhém kole si tým vylosuje číslo sektoru, ve kterém bude lovit. Tým, který se nedostaví k prezenci včas, bude losovat po skončení losování.

Bodování
Bodovanou rybou je kapr a amur s váhou od 7kil, přičemž rozhoduje 5 nejtěžších ryb.  V případě rovnosti vah rozhoduje o pořadí těžší ryba, popřípadě 2. nebo 3.

Přesun na místa a příprava lovného místa
Soutěžící se mohou do vylosovaného sektoru přesunout hned po ukončení losování a pokynech od pořadatele. Do lovného sektoru se přesouvá pouze jedním vozidlem které tam zůstane po celou dobu závodu.Zde mohou závodníci začít s přípravou rybářského náčiní. Do začátku závodu nesmí být zahájen lov, to znamená, že nástrahy musí být mimo vodu rybníka.

Vnadění před a během závodu
V 11.30hod. mohou začít soutěžící s vnaděním. Vnadění  je povoleno pouze ze břehu, z místa lovného sektoru. Před zahájením závodu lze k vnadění použít kobru, lopatku, raketu, prak, ruku. V průběhu závodu lze k vnadění  použít pouze PVA materiálu, kobru, lopatku, prak, ruku (raketa je zakázaná). Ke krmení lze použít pouze boilie a pelety, mikropelety, granule. Stejně tak i při samotném lovu. Veškeré další návnady a nástrahy (krmítkové směsi, methodmixy, partikly, atd.) jsou zakázány a nesmí být uloženy ani v lovném sektoru.Do PVA materialu povoleno maximálně půlené boilie a pelety.Drcení není povoleno.

Lovný sektor
Každý tým si vylosuje jedno místo v daném sektoru. Hranice sektoru bude vyznačena v terénu i na vodě. Jakékoliv změny hranic sektoru a manipulace s označením sektoru v průběhu závodu nebudou tolerovány. Do sektoru má přístup pouze soutěžní družstvo a sousední tým z důvodu vážení úlovku. Dalším osobám je vstup povolen pouze s vědomím týmu, tým je zodpovědný za přítomnost ne však za pouhý průchod cizích osob ve svém sektoru.Návštěvy hlásí tým hlavnímu rozhodčímu nebo správci areálu.

Lov
Soutěžní rybolov se provádí dle Rybářského řádu, platného pro revír na rok 2022. Soutěžní pravidla mají přednost před Rybářským řádem. Celé závody probíhají v duchu „Chyť a pusť“. V případě ulovení vyzy, jesetera – nutná manipulace ve vodě, nesmí na břeh. Stejně tak pokud dojde k ulovení candáta obecného – vyháčkovat ve vodě. Ulovení sumce obecného, tolstolobika je nutné před puštěním nahlásit provozovateli.

Povolená technika lovu
Každý tým loví na maximálně 4 pruty s koncovou udicí s jedním jednoháčkem bez protihrotu. Montáž musí být provedena tak, aby v případě utržení udice došlo k uvolnění použité zátěže – průběžná montáž. Jako nástrahu lze použít pouze boilie a pelety. Sousední tým a správce revíru má právo kdykoliv zkontrolovat použitou nástrahu, návnadu a montáž, tým je povinen umožnit na žádost sousedního týmu kontrolu připraveného krmení. Lov probíhá pouze na odhoz a ze břehu.

Během celého závodu je povinost používat BACK LEADY (zadní olova)na všechny čtyři pruty  o minimální  hmotnosti 30gr!!!!!!!

Povolené a povinné technické prostředky k lovu
Povinné vybavení: Každý tým musí být vybaven vhodným podběrákem (min. 80 cm rameno podběráku), vaničkou pod ryby a dezinfekcí k ošetření ryb.

Pohyb a chování v průběhu závodu
V případě zjištění porušení pravidel závodu může být dán protest jakýmkoliv týmem.
Každý z účastníků závodu, včetně jejich doprovodu, je povinen chovat se ohleduplně k přírodě, je přísně zakázáno jakkoliv poškozovat pobřežní porosty, rozdělávat oheň (nadzemní gril nebo ohniště povoleno). Po ukončení závodu je každý povinen provést úklid lovného sektoru. V průběhu závodu je zakázána jízda automobilem kolem rybníka, soutěžící odstaví vozidla na označených parkovištích. Z důvodu bezpečnosti za nepříznivých povětrnostních podmínek může provozovatel revíru na omezenou dobu závod přerušit. Při porušení společenských pravidel před, v průběhu a po skončení závodu může být člen nebo celý tým bez náhrady  vyloučen ze závodu. Výsledky vyloučeného týmu se anulují, v případě vyloučení týmu po ukončení závodu propadá případná výhra ve prospěch majitele revíru. Všichni přítomní se zúčastňují na vlastní nebezpečí. Případná vzniklá škoda nebude účastníkům závodu pořadatelem hrazena a pořadatel za ni nenese žádnou odpovědnost. Účastníci, kteří způsobí škodu před, v průběhu, nebo po ukončení závodu jsou povinni tuto škodu nahradit.

CO NENÍ POVOLENO JE ZAKÁZÁNO

Vyhodnocení
Po ukončení závodu bude v 13.00hod. zveřejněna listina s výsledky  závodů. V 13.15hod. proběhne vyhlášení výsledků, předání cen.

Ceny
1.místo – 35 000 hotovost +2x pohár

2.místo – 26 000 hotovost +2x pohár

3.místo – 20 000 hotovost +2x pohár

4.místo – 5 000 v hotovosti

5.místo – 4 000 v hotovosti

6.místo-3 000 v hotovosti

 

Nejtěžší ryba závodu – pohár+6 000kč

První ryba závodu – 4000 kč v hotovosti (počítá se BODOVANÁ ryba)

Poslední ryba závodu – 4 000 v hotovosti (počítá se BODOVANÁ ryba)

Vítěz sektoru  A ( lovné místo 1- 8, 20- 22) -  2x pohár+4 000 v hotovosti

Vítěz sektoru B (lovné místo 9-19) – 2x pohár+4 000 v hotovosti

-    do vítěze sektoru se napočítají týmy umístěné na 1. až 6. místě celkového hodnocení
 

Závěrečná ustanovení
Pořadatel si vymiňuje právo v případě důležité potřeby upravit pravidla. Všichni startující souhlasí s těmito pravidly a pořizováním fotek a videí pořadatelem k reklamním a propagačním účelům což potvrdili uhrazením startovného. Porušení pravidel může vést k vyloučení jednotlivce nebo týmu ze závodu bez náhrady.


MOŽNOST OBJEDNÁNÍ STRAVY -800 kč za víkend/osoba

 

Jídelní lístek:

ČTVRTEK VEČERĚ:

Výpečky,špenát,bramborový knedlík

PÁTEK SNÍDANĚ:

Párek,chléb,hořčice

PÁTEK OBĚD:

Vepřový řízek,brambory,kyselá okurka

PÁTEK VEČEŘE:

Hovězí guláš,chléb

SOBOTA SNÍDANĚ:
Polévka
SOBOTA OBĚD:
Vepřová pečeně po myslivecku,houskový knedlík
SOBOTA VEČEŘE:
-    Grilovaný steak z vepřové krkovice, hořčice, křen, chléb

NEDĚLE SNÍDANĚ:
Snídaně
-    Klobása,chleba

 

změna jídelníčku vyhrazena

 NÁZEV TÝMUSLOŽENÍSTRAVAZÁLOHA
1ct KapsářDubský+1 4500
2ct FMS JD fishingČálek+1 4500
3ct Kohouti 39000
4ct Chytil 29000
5CT CZ/SKHirt+14500
6Kašpar@Kašpar  4500
7CT MBBělovský+ 4500
8CT Souky
Miroslav Soukup,Karel Velechovský
 
24500
9CT Dudla 29000
10CT HrottPavel Ottis+29000
11CT SkippyVálková,Válek,Válek 4500
12CT 2nNekvapil,Nováková29000
13CT sharan fishing teamUlrich+Kolbaba24500
14CT TaxikářiKučera+Černý24500
15CT KalíšciVrátný+Vrátný24500
16CT ObelusKolin+ 4500
17CT Chlastame stejněK+K29000
18CT Duluvaron teamValášek+Maron 4500
19CT El CaproBarešová+Fuksa24500
20CT MaMa carpVilím+Hostinský24500
21CT KubrtMencl+ 9000
22CT Inferno BrnoHeřmánek+Schejbal24500
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

 

Kde nás najdete

Novoveská 157/4

Ivančice-letkovice

66491

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz